Cleanaer Pure Allergy

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Som alergik. Keď som si zakúpil tento produkt, dal ho na 3 pecky, ani raz som odvtedy v noci nezakašľal a vyspal sa. Skutočne odporúčam. Malinký, nepočuť, ticho sedká, blikne a čistí.
    • Absolútne žiadne.

S náplňou Pure allergy pre alergikov vysoko odporúčam !!! Pre vyššiu spokojnosť otvorte okno, cleanaer potom funguje po celej miestnosti. Ostatné náplne som neskúšal, ale asi ani nebudem. O vône záujem nemám, s týmto som vrcholne spokojný.

• inovatívnosť

neporovnatelný vzduch, osviežuje a udržuje vás bdelých, odporúčam

• Naozaj funguje, vzduch je citelne čistejší a sviežejší

odporúčam,

Vzduch v miestnosti

Čistička a oszviežovač vzduchu Cleanaer™ redukuje a odstráni alergény, baktérie, vírusy, pachy, prach,...

Tieto kontaminanty sa zbierajú na povrchoch ako napríklad:

• svetelné prepínače
  • stoly
  • lampy
  • dlažba
  • periny

Červené krúžky na obrázku znázorňujú kontaminované miesta, ktoré boli doteraz takmer nemožné ošetiť.

Modely: vyrábajú sa v dvoch prevedeniach classic - vhodná pre domáce využitie, kancelárie, ordinácie commercial

• vhodné pre hotely, reštaurácie, bary, školy, lekárne, čakárne, fitness centrá...
  • dodáva sa s mohutnejším držiakom na stenu z ktorého sa čistička vyberá za pomoci špeciálneho kľúča

Princíp čistenia vzduchu

Zariadenie Cleanaer™ čistí vzduch tým, že uvoľňuje milióny kvapalných iónov v krátkych intervaloch každé 2 minúty, 24 hodín denne.

Tieto kvapalné ióny sú príliš malé, aby sme ich mohli vidieť a kolujú v prirodzenom vzduchu vyhľadávajúc nežiadúce častice.

Kvapalné ióny priťahujú znečistenie z ovzdušia a spájajú sa s ním, pričom ho prinášajú na povrch a robia neaktívne.

Nepretržité uvoľňovanie kvapalných iónov zabezpečuje konštantný tok, ktorý vždy zamedzuje výskytu nových častíc a to aj z kýchnutia! Ako náhle sú častice odstránené zo vzduchu, testy preukázali, že sa držia dole a necirkulujú.

Prúd vzduchu v miestnosti sa pohybuje všade. Kvapalné ióny preto preniknú do každej casti miestnosti a môžu pokryť plochu až do 80m? za menej ako pät minút.

Vzhľadom k veľkosti kvapalných iónov, gravitácia má len malý vplyv, takže sa nakoniec usadia na všetky exponované plochy ako sú napríklad prepínače svetiel, dvere, klávesnica a myš, monitor počítača, koberce, záclony, diaľkové ovládače, nábytok, periny atď.

Táto unikátna technológia neustále prečisťuje Vaše prostredie, ćím chráni miestnosť proti novým časticiam a mikróbom, ako náhle sa vyskytnú.

Výhody

• neťahá vzduch do zariadenia, ale odstraňuje problém úpravou vo vzduchu
  • miestnosť do 80m? prečistí do 5 minút.
  • čistí vzduch v celej miestnosti okolo vás a nielen v bezprostrednej blízkosti
  • pracuje rovnako dobre aj pri otvorených oknách.
  • cisticka nevytvára žiadny ozón
  • zariadenie má na výšku iba 21cm
  • zariadenie je napájané dvomi batériami typu AA, ktoré sú dodávané s náplňami
  • pôsobí tiež ako osviežovač vzduchu
  • úplne tichý chod
  • zničí 99,9% vírusu typu A H1N1 (prasačia chrípka)

Výhody

• neťahá vzduch do zariadenia, ale odstraňuje problém úpravou vo vzduchu
  • miestnosť do 80m? prečistí do 5 minút.
  • čistí vzduch v celej miestnosti okolo vás a nielen v bezprostrednej blízkosti
  • pracuje rovnako dobre aj pri otvorených oknách.
  • cisticka nevytvára žiadny ozón
  • zariadenie má na výšku iba 21cm
  • zariadenie je napájané dvomi batériami typu AA, ktoré sú dodávané s náplňami
  • pôsobí tiež ako osviežovač vzduchu
  • úplne tichý chod
  • zničí 99,9% vírusu typu A H1N1 (prasačia chrípka)

Princíp čistenia vzduchu

• , zakúpené v Shoppie.sk