Guzzanti GZ 987

Typ zvlhčovača
ultrazvukové
Diaľkové ovládanie
Displej

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Ok

tovar splna co som od neho ocakaval

• malý, nehlučný
    • veľmi krátka prívodná šnúra, je potrebná predlžovačka
    • fungoval len niekoľko dní...prestal vypúšťať paru. posielame na reklamáciu späť

ťažko hodnotiť, kedže nám fungoval len niekoľko dní, prestal vypúšťať paru, aj ked´sme nanovo napustili vodu.
    určite by to chcelo dlhšiu prívodnú šnúru, má len cca 60-70 cm a to je naozaj málo.

Druh
Typ zvlhčovača
ultrazvukové
Diaľkové ovládanie
Displej

Ultrasonický zvlhčovač vzduchu s ionizáciou a LCD. Oproti klimatizácii má tú výhodu, že vzduch nevysušuje a pomáha dýchaniu v chladnej aj prehriatej miestnosti. Dvojlitrová nádrž na vodu umožňuje cca 10 hodinovú prevádzku. Zvlhčovač je možné ovládať pomocou elektronických tlačidiel a LCD displeja, ktorý informuje o výkone či vlhkosti v miestnosti. Automaticky sa vie vypnúť, ak mu dôjde v zásobníku voda. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Ok

tovar splna co som od neho ocakaval

• malý, nehlučný
    • veľmi krátka prívodná šnúra, je potrebná predlžovačka

• velky zasobnik, nastavitelny vykon a smer fukania, ionizacia, lampicka meniaca farby
    • mierne hlucne ale inak OK

spokojnost

• dobra cena
    • vydrzi dlho zvlhcovat
    • pri vyprazdneni nadrzky sam vypne
    • nie je hlucny
    • kratka snura, ale s tym som ratala, kedze som citala ine recenzie
    • displej ukazuje zvlastne hodnoty, ale s tym som tiez ratala

So zvlhcovacom som v podstate spokojna, citala som recenzie, tak som vedela, co ma caka, ratala som teda s kratkou snurou aj s tym, ze displej ukazuje ine hodnoty ako domaci vlhkomer. Presvedcila ma cena, necakala som teda nic lepsie, inymi slovami, cena zodpoveda kvalite.
    Ak hladate nieco na zvlhcenie izby, a nech je to digitalne, nie mamual, tak odporucam, detsku izbu s rozmermi 4x4m zvlhci za vecer pri max. vykone na cca 70%, cez noc ho nepustam, kvoli tomu, ze huci. Nie velmi, ale nezaspala by som pri tom.

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichý chod, dobrý pomer cena/kvalita

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichý chod, dobrý výkon,

bezproblémový chod

• - uvedenú hlučnosť presahuje (odmerané)
    • - pri doplňovaní vody potrebujete uterák na rozliatu vodu, kvapká všade, aj na základňu - ničí sa
    • - voda je proti tlaku zo zásobníka chránená len slabou pružinkou = môže vám, ako aj mne vytiecť a poškodiť nábytok atď !!!

Nedoporučujem. Ani po reklamácii produkt nefunguje.

• , zakúpené v HEJ.sk

• to svetlo je dobra vec,ked deti potrebuju svietit v noci
    • trošku hlučný

odporucam vyrobok,dobra cena

• , zakúpené v Dunaj.sk

• splnil to čo som očakával

spokojný