Najnovšie recenzie zo sekcie Zvlhčovače a čističky vzduchu

ETA Puretee 0569 90000

ETA Puretee 0569 90000

Overený zákazník Alza.sk RastoS

Pridané: 12. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• V eko a nočnom režime ide pekne ticho a neruší ani pri zaspávaní
  • Decentné nočné svetlo, ideálne k malým deťom
  • Zatiaľ slúži dobre
  • Časovač je tiež super
  • Jednoduchá vymena filtra
  • Trochu ma mrzí, že činnosť uv svetla nie je nejako lepšie indikovaná, len na ovládacom paneli, v prípade, že sa uv zdroj "vypáli" ako budem o tom vedieť?

Za mňa fajn čistička vzduchu, mám ju pri posteli a na dva najnižšie výkonové stupne je počuť len tichý šelest. Vôbec neruší ani pri zaspávaní. Dobré je decentné nočné svetlo, ideálne k malým deťom. Časovač od 2 do 8 hodín je úplne postačujúci. Jednoduchá manipulácia a výmena filtra, zvladne to naozaj každý.

Overený zákazník Ionic-CARE Overený zákazník

Pridané: 12. februára 2024

• Tichý výkonný cena dobrá

Overený zákazník Ionic-CARE Vladimír

Pridané: 9. februára 2024

Zakúpený v Ionic-CARE

Tovar dorazil kvalitne zabalený v dvojitom obale, evidentne si na expedícii dali záležať aby došiel nepoškodený..za čo ďakujem.☺ Pribalený návod je je zrozumiteľný aj pre menej technicky založených užívateľov. Na YT je video návod na spojazdnenie produktu. Zatiaľ ho mám krátko na to, aby som posúdil funkčnosť. Aktuálne riešim, kde a ako umiestnim /není to malá vecička/. Za mňa zatiaľ úplná spokojnosť s objednaním a kúpou cez E-shop,a tiež s dodaním tovaru. Ďakujem, že ste tu pre nás.

Overený zákazník Ionic-CARE Erika

Pridané: 6. februára 2024

• Skoré dodanie.
Braun BFD104BE2

Braun BFD104BE2

Overený zákazník Alza.sk Igor

Pridané: 6. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Velmi hlucne, fuguje ako ventilator, neodporucam do domaceho prostredia, kancelarie OK, ze si nastavite casovac a vzduch Vam precisti mimo Vasej pritomnosti, v domacnosti pocas pobytu sledovania TV je hlucny aj na najnizsom vykone a fuka vietor skuticne ako ventilator, teda este aj teraz v zimnom obdoby sposobuje pocit chladu. Odporucam pouzivat len v pripade nepritomnosti. V Baleni nebol ani SK navod ten som si musel stiahnut. Dakujem

Rowenta Pure Home PU8080F0

Rowenta Pure Home PU8080F0

Overený zákazník Alza.sk Kris

Pridané: 5. februára 2024

• Filtruje PM castice (PM1, PM2.5, PM10) vdaka HEPA filtru
  • Zobrazuju sa hodnoty PM10 na displeji
  • Lahky prenos cisticky vzduchu vdaka koleckam
  • Vykonne cistenie vzduchy, objem za cas
  • Ovladanie aj cez aplikaciu
  • Snimac plnynu zobrazuje nizke honodty (neviem, ci meria spravne)
  • Obcas hodnota plynu stupne na 100% a potom zacne klesat, po vypnuti a zapnuti kvality boxu padne hodnota plynu na minimalnu hodnotu
  • Percentualne zobrazenie plynu, co vsak percenta znamenaju netusim, nikde sa to neuvadza
  • Vycisteny vzduch ma urcity zapach, ktory vsak casom vymizne
  • Ziadne informacie o NanoCapture technologii, z pohladu zdravotnej nezavadnosti, co je to za material, uvolnuju sa z necho chemikalie, castice?
  • Neviem, do akej miery je uhlikovy filter ucinny, zapach z varenia v kuchyni multiplikuje
Olimpia Splendid Aura Care

Olimpia Splendid Aura Care

Overený zákazník Aerium.sk monie

Pridané: 3. februára 2024

Zakúpený v Aerium.sk

• dizajn krásny, ľahký na prenášanie, tichučký, mali sme ho zapnutý v spálni v nočnom režime 2 noci, ani som nepostrehla, že ide. Skúšala som v spálni neotvárať okno a nevetrať, a jedna nádhera, ten čistý neutrálny vzduch, som veľmi milo prekvapená. Keď som ho zapla, ukazoval 80, a po pár hodinách klesol na 005. Skúšala som pri ňom vyprášiť malý koberček, a hneď zareagoval, číslo vyskočilo vysoko a svetielko svietilo na oranžovo, tak funguje ukážkovo Až ľutujem, že som si ju nekúpila skôr. Olimipiu máme aj odvlhčovač, aj ten je úžasný
  • žiadnu som nenašla

Noaton H100

Overený zákazník gavri.sk Štefan

Pridané: 30. januára 2024

Zakúpený v gavri.sk

• Za tú cenu dobrý zvlhčovač

Overený zákazník Ionic-CARE Mirec

Pridané: 29. januára 2024

vzduch je ovela cistejsi

Rohnson R-9507CF

Rohnson R-9507CF

Overený zákazník Pre Alergikov Karol

Pridané: 28. januára 2024

(naposledy upravené 28. januára 2024)

Zakúpený v Pre Alergikov

• ok.

OK. všetko

Klarstein VapoAir Onyx

Klarstein VapoAir Onyx

Overený zákazník Klarstein Marian

Pridané: 27. januára 2024

(naposledy upravené 27. januára 2024)

Zakúpený v Klarstein

• Spokojnosť, tichý chod.

Overený zákazník Ionic-CARE marta bútorová

Pridané: 25. januára 2024

Zakúpený v Ionic-CARE

jednoduchá starostlivosť o filter, bezhlučnosť

Concept CA1000 Perfect Air

Concept CA1000 Perfect Air

Overený zákazník TPD.sk E

Zakúpený v TPD.sk

• naozaj funguje
  • na prvých 2 stupňoch nie je vôbec hlučna
  • menenie filtrov raz za polroka
  • jednoduché ovládanie
  • ľahka a ľahko prenosná

tuto čističku som si kupovala kvôli macickam, ktoré mam v izbe (cca 18m2) a do dvoch hodiniek na plnom stupni ju krásne vyčistí a zachytí aj nejake chĺpky. Za tu cenu je naozaj uzasna a plne odporucam. Kludne sa da používať aj v noci a nehučí. Na jedno som ale nemyslela pri kúpe a to, ze trošku ochladí miestnosť, takze treba v zimných dňoch pri jej používaní aj viacej v miestnosti zakúrit, ale to uz je detail. Kábel je za mna akurat dlhy a som s ňou tak spokojna, ze uvažujem o kupe druhej :). (ps.: používam ju uz 2tyzdne každý den a naozaj odporucam )

Rohnson R-9588

Rohnson R-9588

Overený zákazník Alza.sk Jojo1

• Pomer cena/výkon
  • Veľký objem nádoby
  • Možnosť dopĺňať z vrchu bez nutnosti odoberať nádobu
  • Nastavenie požadovanej vlhkosti
  • Diskotéka v podobe LED diódy s meniacimi s farbami - niekomu sa to možno bude páčiť, minimálne však vidíte kde je zvlhčovač postavený
  • Dizajn produktu
  • Diaľkový ovládač má tendenciu sa schovávať na miestach, kde som ho určite nepoložil. Možno by mal mať nejakú výraznejšiu farbu
  • Cyklické zapína nie a vypínanie v krátkych intervaloch po dosiahnutí požadovanej vlhkosti
  • Raz mi z nejakého neznámeho dôvodu urobil okolo seba veľkú mláku. Nepodarilo sa mi zistiť dôvod.

Dizajnovo pekné a nenápadné zariadenie.
Poteší diaľkový ovládač (s vlastnosťou schovávať sa kade tade) a hlavne ostatné funkcie, ktoré človek od toho očakáva.
Ohrievanie je tiež zaujímavé a v miestnosti citeľné.
Pri nastavení konkrétnej hodnoty vlhkosti sa po dosiahnutí jej hodnoty zvlhčovač začne zapínať a vypínať v relatívne krátkych intervaloch, aby udržiaval túto hodnotu. Je to trochu psycho. Možno by pomohol nejaký rozsah, kedy by sa vypol napríkla dpri 55% a zapol pri 53%. Bolo by to kontinuálne.
Inak - za tie peniaze dobrý stroj...

Philips AMF765/10

Philips AMF765/10

Overený zákazník Alza.sk Andrea

• Design

Pri spusteny produktu sa zaroven spusti aj ventilator,ktory fuka do miestnosti studeny vzduch. Po chvili je v miestnosti skutocne zima. Tato funcia sa neda vypnut. Tovar bol vrátený.

Daikin MCK55W

Daikin MCK55W

Overený zákazník Mobilnaklima.sk Kvido

Zakúpený v Mobilnaklima.sk

• Tichý.
  • Žiadna.

Spokojnosť po každej stránke. Avšak zvlhčovanie sme neskúšali - máme doma 60 % vlhkosť.

Rohnson R-9517

Rohnson R-9517

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• Nedá sa nahreť do pameti osobné nastavenie prístroja
  • Manual je extrémne stručný
Levoit Core 300S Smart

Levoit Core 300S Smart

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 21. januára 2024

(naposledy upravené 21. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Funguje ako má, pri väčších znečisteniach vzduchu do pár sekúnd okamžite zvyšuje intenzitu čiszenia
  • Pomer cena/ kvalita
  • Nevie detekovať bežný prach, samozrejme ho ale čistí, no na prach nereaguje
Wood's AD30G

Wood's AD30G

Overený zákazník Alza.sk TomasiM

Pridané: 19. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• pevna a solidna kontrukcia
  • odstranuje vlhkost v byte (velmi ucinne, treba ale dodrzat zasady spravneho pouzivania)
  • ticha prevadzka, dokonca aj v rezime susenia pradla je hlucnost akceptovatelna (pocas dna)
  • po registracii na warranty-woods.com a pravidelnej vymene HEPA filtra apon raz za rok, vyrobca dava 6 rocnu zaruku (treba si precitat podmienky)
  • dlhy prvodny kabel
  • moznost odvadzat kondenz cez hadicku (je sucastou dodavky)
  • mohol by byt podrobnejsi manual
  • mohol by byt aj SK alebo CZ manual

- navod v ENG je kratky, mohol by byt podrobnejsi.
- navod v SK alebo CZ nie je dodany spolu so zariadenim
- na youtube je video navod, mozno to niekomu pomoze:

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25