Airbi Prime

322 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Aerium.sk

Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 308 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €91 % • 187 516 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma496 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 007 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma166 neoverených recenziíĎalšie informácie

Displej
Počet rýchlostí
Odporúčaná plocha miestnosti
60 m2

zvlhčovač a čistič vzduchu • do miestností do 60 m² • objem nádrže na vodu 7 l • PLASMA systém • digitálny hydrostat • antibakteriálny filter • 5 režimov • digitálny displej • časovač • automatické vypnutie pri nedostatku vody • hlučnosť 25 dB • príkon 15 W • rozmery: 33,0 × 40,5 × 33,0 cm • hmotnosť: 6,0 kg

• Zvlhčovanie vzduchu
    • Plazma
    • Prirodzené odparovanie
    • 7l nádrž
    • Chýbajúca detská poistka
    • Nedostatok wifi
    • Nemožnosť nastavenia hodnoty vlhkosti

Prírodná para je skvelá. Zvlhčovací výkon je slušný. Avšak 35 m2 pri vykurovaní krbom v zime to už neurobí, max pomôže proti extrémnemu presušeniu, keď neklesne pod 30 %. Nepochopiteľná je absencia detskej poistky. A osobne som dosť sklamaný, že po zapojení do zásuvky sa prístroj hneď nezapne, čo by umožnilo diaľkové ovládanie aspoň pomocou inteligentnej zásuvky, keďže v tejto cenovej kategórii nemá priamu wifi komunikáciu ako Airbi EVO Wifi. Pomocou inteligentného snímača vlhkosti by bolo opäť možné regulovať zvlhčovanie na aspoň trochu konkrétne hodnoty. Pretože udržiavať vlhkosť v miestnosti na 60% mi príde ako opačný extrém (radšej by som to nastavil možno na 50%). Intervaly čistenia sú nezmysel, nikto s tým nebude čistiť raz za týždeň. Schopnosť čistiť vzduch neviem posúdiť, v zostávajúcej vode pláva trochu prachu, ale nič zásadné. Nádržka 7l vydrží na zvlhčovanie pomerne dlho (aj keď vodu treba pravidelne meniť). Osobne by som radšej zobral dva Airbi EVO Wifi, aj keď nemajú plazmu a čistenie, tu záleží na preferenciách.

• , zakúpené v Alza.sk

• :)
  • , automaticky preložené z Heureka.cz

Vlhkosť v miestnosti naozaj stúpla, len to trvalo niekoľko dní, čo deklarujú. Nádrž je dostatočne veľká na to, aby vydržala celý deň na plný výkon. Hladina hluku nie je obťažujúca. Zatiaľ sme spokojní.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v hobbymarkt.sk

• čistička vzduchu aj zvlhčovač v jednom, čo je podľa mňa veľká výhoda
    • má senzor na meranie vlhkosti v miestnosti
    • vhodný aj do väčšej izby

čistička super, zvlhčovač vyskúšame v zime

• Tichý
    • veľká nádrž na vodu (7 l)
    • Jednoduchá manipulácia a údržba
    • Trochu väčší, ale s tým som počítal.
    • Vyššie obstarávacie náklady

So zvlhčovačom vzduchu Airbi PRIME sme spokojní. Po týždni používania sa vlhkosť v dome (obývacia izba s kuchyňou 50 m2) zvýšila o 15 % a vlhkosť stále stúpa. Airbi som kúpil na odporúčanie a po prečítaní recenzií. Napriek vyššej obstarávacej cene kúpu neľutujem. Vrelo ho odporúčam.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Spoľahlivosť, vlhkosť v miestnosti sa zvýšila v okamihu, po prvom čistení sa nádrž na vodu skutočne "upchala" špinou a prachom, nevypúšťa paru, takže na nábytku nie sú žiadne plesne ani usadeniny.
    • Máme ho v kancelárii, takže hluk nie je problém, ale mať ho v izbe napr. cez noc, pravdepodobne nočný režim by nepotešil niekoho so zlým spánkom.

Spĺňa účel, na ktorý sme ho kúpili, takže sme spokojní. Ideálne riešenie pre kanceláriu.

• Nízka spotreba energie
    • dosť počuteľný motor pohonu v nočnom režime (vypnutý), časté čistenie diskov

Neskúšal som iné podobné produkty, takže nemôžem posúdiť, ale zatiaľ som spokojný, okrem nočného režimu,

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • funguje dobre aj pri nižšom výkone
    • pomerne vysoká cena

So zvlhčovačom vzduchu som spokojný