Orava Aeris

97 €
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 421 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 885 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Druh
Displej
Počet rýchlostí
Smart

• , zakúpené v ORAVA

Kupili sme to kvoli nas synceka, ale zistila som u mne na zaciatok som mala opacny reakciu ale na 3 den bez tazkosti, ale maly uz konecne prestal kasliet ,dusit,sopliky..zatial spokojnost, tichy rezim ,pritomnost, dialkovy ovaladanie,cena pre nas bola vhodna, s iny produkt orava boli sme spokony tak sme radsie zvoleli ju,

• Výkon

Diaľkové ovládanie
Displej
Počet rýchlostí
Smart

čistička vzduchu • príkon 40 W • pre miestnosti od 20 do 35 m² • 4-stupňová filtrácia • HEPA filter • uhlíkový filter • čistiaci výkon 220 m³/h • 3 rýchlosti ventilátora • ionizácia vzduchu • diaľkové ovládanie • dotykový LCD displej • časovač • automatický a nočný režim • senzor kvality ovzdušia a teploty • hlučnosť 51 dB • rozmery: 60 × 33 × 20 cm

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 257 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma95 % • 36 335 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

• Výkon
    • Spotreba