Orava HUM-32

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Druh

Skvalitnenie života

• Tichý, občas trochu buble
    • Aj na najnižší výkon zvlhčí veľkú izbu
    • Mechanické nastavovanie výkonu, nechceli sme dotykové ovládanie
    • Pri dolievaní vody je treba vybrať nádržku, avšak vždy na dne ostane malý kúsok vody ktorý preteká von cez spojovacie miesto (zle tesní), ale dá sa to spraviť (my sme to zaplnili bezfarebným lakom na nechty a odvtedy nekvape)
    • Voda sa dolieva zospodu, nie zhora

Typ zvlhčovača
ultrazvukové
Diaľkové ovládanie
Displej

Elegantný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ochrana proti chodu naprázdno • maximálny príkon iba 32 W • nádrž na vodu s objemom 3,5 litra • rýchlosť odparovania 250 až 500 ml/h • nízka hlučnosť 35 dB •...

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 188 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 530 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Veľká nádoba na vodu, vydrží niekoľko hodin

Skvalitnenie života

• Tichý, občas trochu buble
    • Aj na najnižší výkon zvlhčí veľkú izbu
    • Mechanické nastavovanie výkonu, nechceli sme dotykové ovládanie
    • Voda sa dolieva zospodu, nie zhora
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

cena

• velmi zlé,2krát sme ho reklamovali a nakoniec nám vrátili peniaze

Objednal som si tovar ,prišiel mi nefunkčný , výzorove aj fuknočnosťovu sa mi páčil , ale potom som ho vrátil lebo bol nefukčný. Uvydíme ako sa to vyrieši ,potom sa rozhodnem aký výrobok si objednám.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• zvedavost

odporucam tento produkt aj ostatnym

• chladná para, výborný do detskej izby, na nižšom stupni vydrží aj dve noci kvôli dostatočne veľkej nádržke
    • žiadne, produkt používame už tri roky a nedávno sme zakúpili ten istý do druhej izba

výborný zvlhčovač

• Za slušnú cenu veľmi dobrý výkon. V danej kategórii spĺňa moje očakávania.
    • Uzáver nádrže nie vždy ľahko zapadne do správnej polohy, v ktorej sa dá zavrieť.

Splnil moje očakávania.