Philips AC2729/50

Počet rýchlostí
Smart
Odporúčaná plocha miestnosti
30 m2

Zatial v pohode; zvlhcovanie som realne nevyskusal kedze este sa tolko nekuri aby bol suchy vzduch

Funkcia cistenia vzduchu minimalne podla senzora funguje a reaguje na zmeny. Ked sa mi podarilo po vareni zatiahnut vonu zapach alebo ako tomu uz chceme nadavat z jedla, tak to za nejaky ten cas vycistilo a zmizol. V auto mode meni rychlost podla detekovaneho znecistenia, takze ked po tom vareni zatiahlo, vyskocili divoke cisla na cervenu, tak to spusti vcelku rychlost a vtedy je teda aj pocut, ze ide, ale ak je tam standardne na modrej, tak si clovek ani nevsimne, ze ide. Ma nocny rezim, je mozne vypnut podsvietenie displeja , tusim jedna ledka tam ostane len svietit, ale je realne nepostrehnutelna.

Druh
Počet rýchlostí
Smart
Odporúčaná plocha miestnosti
30 m2

čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1 • priestory do 30 m² • odstraňuje 99,9 % častíc veľkých 3 nm vr. baktérií a vírusov • technológia AeraSense • častice CADR 250 m3/h • miera zvlhčenia 500 ml/h • 3 automatické režimy • 4 rýchlosti ventilátora • 4 nastavenia vlhkosti • digitálny displej • detský zámok • časovač 1–12 hodín

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
    • čistiaci a zvlhčovací výkon je absolútne dostačujúci na použitie v domácnosti
    • v porovnaní s lacnejšími zvlhčovačmi neprodukuje "vlhkosť" vo svojom okolí, rozptyl je dokonalý
    • svetlo sa dá vypnúť, nočný režim je dostatočne tichý
    • zásobník na vodu je dostatočne veľký a v normálnom režime vydrží približne 12 hodín

Pred týmto prístrojom sme mali v podobnej cenovej kategórii len čističku od firmy Sencor, a hoci sme s ňou boli spokojní, tento výrobok sa s ňou nedá porovnať.Čistička so zvlhčovačom vzduchu Philips má pre bežnú domácnosť absolútne dostačujúci výkon, miestnosť s rozlohou viac ako tridsať metrov mi drží aj v zime pri vlhkosti 40+, menšia medzi 40-50.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
        • V žiadnom prípade nespĺňa deklarované vlastnosti na webovej stránke obchodného centra, ani v návode na použitie, s najväčšou pravdepodobnosťou ho vrátim pre nesplnenie deklarovaných vlastností.

NEKUPUJTE!!!, PODVOD.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Som veľmi spokojný, splnil moje očakávania, ďakujem

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Veľmi tiché, úsporné a výkonné zariadenie, ktoré sa dá v noci vypnúť a neruší spánok svojím podsvietením. Rozmery plne postačujú pre klasické byty. Jednoduchá a ľahká obsluha. Odporúčame najmä pre alergikov, astmatikov alebo rodiny s často chorými deťmi.

• Technológia VitaShield - výkonný filter NanoProtect HEPA
        • Technológia NanoCloud - proces odparovania
        • Senzor s technológiou AeraSense - digitálny displej
        • Mobilná aplikácia Air Matters
        • Tichá prevádzka pre nočný režim
        • úspora energie
        • jednoduchá manipulácia

Čistička vzduchu a zvlhčovač vzduchu Philips Series 2000i 2 v 1 Táto čistička vzduchu v kombinácii so zvlhčovačom vzduchu je naším novým pomocníkom v domácnosti. Čistička odstraňuje škodlivé plyny, peľ a prachové častice, roztoče, baktérie a dokonca aj vírusy. Zvlhčovač sa postará o suchý vzduch a automaticky sa vypne, keď sa voda vyparí. Snímač vzduchu sníma kvalitu vzduchu a automaticky upravuje kvalitu vzduchu, do 1 hodiny sa môže vzduch v miestnosti zmeniť. Možno ho ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Myslela som si, že čističku vzduchu nikdy nebudem potrebovať, ale mýlila som sa. Keď som videl, koľko toho čistička pohltí, neveril by som tomu. Bol som veľmi prekvapený. Táto čistička je veľmi sofistikovaná, farebne vám ukazuje, ako je vzduch znečistený. Keď sú deti choré, využívam jej ďalšiu funkciu zvlhčovania vzduchu a tiež som s ňou spokojná. K čističke sa môžem pripojiť cez aplikáciu, takže ju môžem zapnúť skôr, ako prídem domov a mám vyčistený vzduch. Výborný pomocník.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • pri dýchaní je naozaj rozdiel.
          • čistý a čerstvý vzduch
          • jednoduché použitie
          • čistenie bez problémov
          • krásny dizajn

Táto kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu v jednom je naozaj skvelým pomocníkom do domácnosti. Som alergik aj astmatik, takže mám často problémy s dýchaním, ale odkedy máme doma túto čističku vzduchu, už takéto problémy nemám. Doma sa mi krásne dýcha, cítim, aký je vzduch svieži a čistý. Zvlhčovač vzduchu je tiež skvelá vec do domácnosti. Keď budem mať deti, určite ho budem používať aj v detskej izbe. Ovládanie je veľmi jednoduché a zrozumiteľné. Navyše sa mi veľmi páči dizajn. Čistenie je tiež jednoduché a človek potom vidí, koľko prachu a nečistôt táto čistička zo vzduchu odstránila.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
            • 2v1 pripravuje prostredie na pokojný spánok. Priedušné prostredie pre deti, alergikov, astmatikov atď. Tichý chod. Samoreguluje intenzitu.

Výborný pomocník nielen do domácnosti (kancelárie) pre alergikov, astmatikov, malé deti. 2v1. Lepšie dýcha, ničí choroboplodné zárodky.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
            • čistí aj baktérie, rýchlosť, kontrola

Vždy som chcela čističku vzduchu do svojej kancelárie, pretože som zistila, že vďaka hepafiltom, ktoré obsahuje, dokáže čistiť baktérie. Táto čistička je úplne intuitívna, veľmi rýchla a dokáže vyčistiť aj nečistoty vo vzduchu z varenia, z vonných sviečok, prach. Do 1 hodiny dokáže úplne obnoviť vzduch v miestnosti. Priestor 30 m len za 18 minút -vyskúšali sme! Má skvelý senzor, ktorý vám okamžite povie, ako je na tom váš vzduch a že ho treba vymeniť. Hepafilter vydrží až 2 roky. Odporúčam nainštalovať aplikáciu Air Matters, ktorá dokáže vyhodnotiť stav ovzdušia vo všetkých mestách. Nechápem, že Philips vtedy nemá vlastnú aplikáciu, v ére IOT však určite príde aj na to. Myslím, že tento výrobok môžem odporučiť každému, kto má doma alergika, astmatika alebo mu jednoducho záleží na prostredí, v ktorom trávi väčšinu času.