Philips HU4803/01

TOP 42 v kategórii Zvlhčovače a čističky vzduchu

Philips HU4803/01

Rovnomerná distribúcia zvlhčeného vzduchu v miestnosti Rovnomerná distribúcia zvlhčeného vzduchu v miestnosti. ...
Garantovaný nákup z SUNNYSOFT.sk

Na sklade • Viac variantov3,49 €91 % • 1 446 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 5 822 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 496 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma91 % • 1 752 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,39 €97 % • 807 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €78 % • 3 843 recenziíĎalšie informácie

Počet rýchlostí
Odporúčaná plocha miestnosti
25 m2

• , zakúpené v Brendon Slovakia

S produktom som veľmi spokojná. Kvalitný, nádoba na vodu nepreteka, funguje ako má, výhodou je nočný režim, ktorý je tichý. Maximálna spokojnosť.

Pekný dizajn, ľahká obsluha aj údržba, veľmi tichý chod.

• Nehlucny,co ocenujem.

Displej
Počet rýchlostí
Odporúčaná plocha miestnosti
25 m2

Rovnomerná distribúcia zvlhčeného vzduchu v miestnosti
Rovnomerná distribúcia zvlhčeného vzduchu v miestnosti. Dýchajte a spite vo svojom dome lepšie vďaka zdravému zvlhčenému vzduchu.

Nastavenia vlhkosti umožňujú presné ovládanie vlhkosti
Zvlhčovač vzduchu Philips vám umožňuje vybrať si medzi 40-, 50- a 60-percentnou vlhkosťou vzduchu pre váš maximálny komfort.

Automatický režim vlhkosti pre absolútnu istotu
Automatický režim využíva digitálny snímač na neustále monitorovanie vlhkosti vzduchu a podľa potreby zapína a vypína váš zvlhčovač, čím sa zabezpečí vždy tá správna úroveň vlhkosti.

Upozornenie na ochranu zdravého vzduchu vás upozorní na potrebu doplnenia vody do nádoby
Červený indikátor vás upozorní na potrebu doplnenia vody do nádoby

Automatické vypnutie po spotrebovaní vody vo zvlhčovači
Keď je nádoba na vodu prázdna a je potrebné ju naplniť, zámok na ochranu zdravého vzduchu vypne zvlhčovač a rozsvieti sa červený indikátor, ktorý signalizuje zastavenie zvlhčovača.

Jednoduché nastavenia časovača 1/4/8 hodín
Zariadenie bude pracovať nastavený počet hodín a po uplynutí tohto času sa automaticky vypne.

V režime spánku je zvlhčovač spustený len s minimom svetelných indikátorov
V režime spánku zvlhčovač pracuje maximálne ticho a všetky svetelné indikátory okrem indikátora rýchlosti sú vypnuté

Vyberte si medzi tichým, štandardným a automatickým zvlhčovaním
Vyberte si medzi tichým, štandardným a automatickým zvlhčovaním pre maximálnu flexibilitu.

Minimalistický dizajn zabezpečí najjednoduchšie čistenie vo svojej triede
Čistenie zvlhčovačov zvnútra aj zvonka – najmä nádoby na vodu – ešte nikdy nebolo jednoduchšie

Nádoba s ľahkým plnením
Doplňte vodu pomocou pohára alebo doneste nádobu na vodu k vodovodnému kohútiku. Indikátor maximálnej hladiny zreteľne ukazuje, koľko vody môžete naliať do nádoby. Keď je nádoba prázdna, zvlhčovač sa automaticky vypne a displej indikuje potrebu doplnenia vody.

• , zakúpené v Brendon Slovakia

Pekný dizajn, ľahká obsluha aj údržba, veľmi tichý chod.

• Nehlucny,co ocenujem.

• Funkcnost
    • Nastavenie na aku vlhkost chcem zvlhcit vzduch
    • Ukazovatel merania vlhosti
    • Casovac na vypnutie
    • Naozaj mi pomaha kedze som alergik
    • mozno by som ocenil kedy sa dal uplne vypnut ovladaci panel v noci. Trochu osvieti miestnost ale nic hrozne, ja to spozorujem pretoze mam pozastierane aj zavesmi, takze mam uplnu tmu.
    • drahsi filter
    • Inak ziadne

Som alergik a mam chronicky suchu sliznicu. Najprv som pouzival ako zvlhcovac Sencor SHF 900 - ktory vypustal paru. Pri nom sa stalo ze sme mali rano z vnutra zarosene okna. Tuna nic.
    Kedze mam stale suchy nos, tak som v noci aj chrapal alebo v case alergii mal plny nos. S Philips HU4803/01 tieto problemy nemam.
    Zda sa mi ze dokonca prijemne aj ochladzuje vzduch
    Produkt je sice drasi ale urcite odporucam, na moje prekvapenie po 3 mesiacoch pouzivania predcil ocakavania

• metoda prirodzeneho odparovania
    • nerobi ziadne stopy
    • v nocnom rezime je tichy
    • lahke doplnanie vody a lahka udrzba
    • jednoduchy princip
    • filter bude treba odvapnovat pri tvrdsej vode dost casto

Robil som si celkom rozsiahly prieskum roznych zvlhcovacov vzduchu od roznych vyrobcov, ale nakoniec som sa rozhodol pre tento. Som plne spokojny. Je to uplne primitivna a ucinna technologia. O filter sa treba naozaj starat - aspon raz za tyzden ho treba vycistit a raz za cas aj odvapnit, potom by mal vydrzat celkom dlho.

• -Skoro nehlučný
    • -dobrý dizajn
    • -jednoduche ovládanie
    • -zatiaľ som nezistila

Pred 2 rokmi sme sa presťahovali do nového domu a nedokazala som sa vnoci vyspať. Zvlhčovač sme kúpili pred 3 dňami a posledne noci spím výborne...

• Tichost je hlavne kriterium tohto pomocnika.
    • Da sa pri nom spat.
    • Ziadna vlhkost na zemi pri maximalnom vykone ako pri sonickych zvlhcovacoch.
    • Ziadne rusive svetlo. V nocnom rezime len tlie jedna malinkata vlnka.
    • Na filtri sa naozaj realne vie aj co to zachytit.
    • Vlhkomer ukazuje presne rovnako ako moja meteostanica od ineho vyrobcu.
    • Jednoduche ovladanie. Poradi si snim aj 1 rocne dieta a poprepina co sa da .
    • Automaticka regulacia, sam sa vypne aj zapne .
    • Voda v zasobniku vydrzi aj dva dni. Podla vlhkosti a velkosti miestnosti....ale na maximum isto vydrzi min pol dna.
    • Zaujimavy dizajn.
    • Plnenie by mohli vo Philipse premisliet ved svajciarsky vyrobok ma krasne plnenie bez rozdelenia pristroja. No ma drahsie filtre a obavam sa ze uz je dlho na trhu a casom nebudu dostupne.
    • Cena je dost vysoka odpovedala by cca 75 euram.
    • Plati sa za znacku ktora ma uz ale viackrat sklamala v zivotnosti.
    • Pre niekoho moze byt neprijemne ochladzovanie v miestnosti. Je citit ako pada chlad v miestnosti. Nieje to vsak nic hrozne. Vyskusame cez leto ci to nebude aj chladit....
    • Treba menit filtre cca po par mesiacoch alebo maximalne po jednej suchej zime.
    • Pre niekoho by vykon mohol byt nepostacujuci ma vykon cca 220 ml za hodinu. No to su idelane podmienky. Suchy vzduch cisty filter a maximalna uroven pri ktorej isto nezaspite.
    • Odporucam pouzitie do samostatnej miestnosti. V spojenych priestoroch sa sice snazi ale vykon je nepostacujuci a nestiha.

Dobry vyrobok. Jednoznacne lespi ako sonicke mal som jeden a vsetky pracuju na principe ktory nieje taky tichy ako tento.
    Sonicke kvapkaju, bublu a bzuci tam mali ventilator. A vacsina ma neprijemne osvetlenie. Spolu ked to date dokopi neda sa pri tom spat.
    Tento odparovac funguje na principe mokreho filtra ktory sa vzduchom vysusuje a vzduch zvlhcuje. Je pouzity velky ventilator ktory na nocnej urovni sa toci pomali a nesposobuje bzucanie.
    Na tie minusi som naschval upozornil pre niekoho to moze byt dolezite. Pre mna vyrobok splnil ocakavania.