Najnovšie recenzie zo sekcie Zvlhčovače a čističky vzduchu

Deerma F628S

Stadler Form Emma White

Stadler Form Emma White

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Zakúpený v MALL.SK

• Good level of humidity for a small room
  • Smart design
  • Easy to clean
  • Compact and easy to store

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Klarstein Vita Pure 2G čierny

Klarstein Vita Pure 2G čierny

Overený zákazník Electronic Star Gegugeg

Zakúpený v Electronic Star

Trochu hlučnejší . Inak spokojná s výkonom. Dosť drahý filter pri výmene.

Overený zákazník Pilulka.sk Silvia

Pridané: 23. decembra 2022

Zakúpený v Pilulka.sk

Kupili sme si tento zvlhcovat po mnohych recenziach na rozne zvlhcovace. Mame dreveny dom, velmi suchy vzduch - potrebujeme teda zvlhcovac. Tento vyhral kvoli tomu, ze ma aj ionizator, je mozne ho vyuzit aj ako difuzer - aj ked, tuto moznost som vyuzila len dvakrat, pretoze sa mu hned upcha tryska, kadial vyfukuje paru a potom je okolo zariadenia voda, aj displej je zaroseny. Mal by sa nakvapkat olejcek na gazu a to dat tam, kadial ide para...ale mam asi velmi husto tkanu gazu. Tuto cast som zatial teda nevychytala. Plus je to, ze ma displej, viete si tam nastavit mnozstvo pary (aj v noci odporucam davat na prvy alebo druhy supen, nocny rezim je dost neprijemny - 15 min zblnkoce, 15 min je ticho), dokonca ma aj casovac. Budeme mat k dispozicii meteo stanicu, kde si overime, ako presne tento zvlhcovac meria vlhkost vzduchu, kedze som citala, ze namerane hodnoty nezodpovedaju skutocnosti. V kazdom pripade - pristroj odporucam. Nebudim sa kazde rano so suchym hrdlom a upchatym nosom...a to je pokrok.

Overený zákazník Ionic-CARE jolly

Overený zákazník Alza.sk jozef

Pridané: 21. decembra 2022

• esteticky pekný produkt
  • tichý chod
  • vyberali sme podľa recenzií, chceli sme TOP kvalitu aj za vyššiu cenu, videli sme viacero nezávislých testov kvality a praktických testov porovnania s konkurenčnými čističkami (aj na zahraničných web stránkach) a tento produkt vyšiel ako suverénny víťaz, avšak po skúšaní v domácom prostredí sme nebadali vonkoncom žiadny efekt na elimináciu pachov napr. z jedla, parfumu a podobne. Nevieme posúdiť elimináciu alergénov ani iných škodlivín, ale vieme posúdiť neúčinnosť pri eliminácii pachov, pričom to bol náš primárny zámer pre kúpu, produkt sme vrátili - samotný proces vrátenia tovaru prebehol v ALZA perfektne, rýchlo, bezproblémovo, aj preto rád nakupujem v ALZA, ich zákaznícky servis je perfektný.

Reakcia značky Philips

mrzí nás, že čistička nesplnila Vaše očekávání. Vybraný model patří mezi naše nejvýkonnější čističky, za kvalitou si stojíme.
Pokud v budoucnu zakoupíte jakýkoli domácí spotřebič Philips a nebudete spokojeni, neváhejte se kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu, kde pro Vás rádi vše prověříme s týmem produktových specialistů a navrhneme vhodné řešení:
Facebook/Messenger Philips Home Living (CZ či SK) nebo na telefonním čísle: (+420) 225 296 161 pro ČR a (+421) 250 112 424 pro SK.
Děkujeme za zpětnou vazbu a věříme, že brzy najdete vhodný přístroj do Vaší domácnosti.
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

• dostatocne velka nadrz
  • jednoduche prenasanie
  • jednoduche plnenie
  • kazivost?

Zvlhcovac je vyborny, dokaze pri najvyssom vykona za menej nez pol dna odparit celu svoju nadrz - na spodku zostava len par deci vody. Velmi jednoducho sa plni zhora a prenasa. Pri najvyssom vykone zerie cca 27W a odpari asi 260ml/hod. Oproti zvlhcovacu Kyvol Ultrasonic Cool Mist EA200 ma trochu slabsi vykon pri rovnakej spotrebe, ale velmi dobre sa s nim manipuluje, takze som s nim tiez velmi spokojny. Staci len z hora dolievat vodu, ani nemusime vypinat a vzdy vidno, kolko je vody vo vnutri. Mimochodom 2 kusy tohto modelu som reklamoval. Prvy bol uz pouzivany (z alzy) - nedal sa zapnut, druhy novy - nepustal paru, treti uz funguje perfektne a bezi nam non-stop uz druhy tyzden na strednom vykone (ma 3 stupne), kde zerie 19W a za 12h odpari cca 2,5l vody. Tlacidlo svieti silnejsou modrou farbou az tak, ze v noci sa da pomocou nej orientovat v miestnosti. Niekomu to moze vadit, inym vyhovovat. V pohode som dokazal spat pri tomto svetle. Vzduch je lepsi, veci v blizkosti nie su mokre.

Overený zákazník Ionic-CARE Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2022

Pracuje tak,ako má.

Leitz TruSens Z-3000

Leitz TruSens Z-3000

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 12. decembra 2022

(naposledy upravené 12. decembra 2022)

ok..

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi

Overený zákazník Alza.sk Mirrecek

Pridané: 12. decembra 2022

(naposledy upravené 12. decembra 2022)

Zakúpený v Alza.sk

• Pomer "vykon vs cena" z ponuky zrejme top.
  • UV lampa
  • Chýba diaľkové ovládanie

Relatívne tichý, pre miestnosti typického panelákoveho bytu 3+1 dostatočne výkonný, s dobrou výbavou za slušné peniaze, s prijateľnými nákladmi za náhradné diely. Zatiaľ po cca týždni používania nemôžem inak, len odporúčať.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým TrueLife

Sencor SHF 921GR

Sencor SHF 921GR

Overený zákazník Andrea Shop Rene

Pridané: 10. decembra 2022

Zakúpený v Andrea Shop

Zatial funguje. Ucel splna, zvlhcuje vzduch viac ako treba. Nikde netecie. Konstrukcia lacna ale ak s tym niekde neslahnem tak vyzera ze nejaku dobu posluzi

oneConcept XJ11 St. Oberholz XL čierny/biely

oneConcept XJ11 St. Oberholz XL čierny/biely

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 10. decembra 2022

(naposledy upravené 10. decembra 2022)

Zakúpený v Electronic Star

Uspokojivý výrobok.

Overený zákazník Ionic-CARE Grófka Marusia

Zakúpený v Ionic-CARE

Je krásny, drevené prevedenie. Ide tichučko, vôbec ho nepočuť. Dúfam, že splní všetko o čom píšu a bude nám dlho slúžiť. Veľmi sa teším z neho. Ďakujem

TESLA Smart Air Purifier Pro XL TSL-AC-AP6006

TESLA Smart Air Purifier Pro XL TSL-AC-AP6006

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Zakúpený v Testuj.to

• Rýchly účinok odstránenia zápachu po mačkách
  • Uvoľnenie upchatého nosa
  • Automatický režim, bez potreby čokoľvek nastavovať
  • Veľmi tichý režim spánku
  • Možnosť nastaviť zariadenie cez mobilnú aplikáciu

Kvalitne spracovaný a funkčný výrobok s perfektnou filtráciou a zároveň pekný doplnok do domácnosti, ktorý obývajú aj tri mačky, ktoré sú na jednej strane až ""nechutne"" čistotné (olížu sa všade), ale na záchode dokážu zanechať dokonale zapáchajúcu potrebu, s ktorou si čistička poradí v okamihu, škoda, že už nezvládne čistenie samotného záchodu, tu by som videla, ešte veľké rezervy prístroja ?
Zároveň po chvíli dokáže aj uvoľniť nos a lepšie sa Vám dýcha, tu by som ho určite odporučila ako pre alergikov, tak aj na prevenciu a úľavu od ochorení dýchacích ciest v tomto chladnom počasí.
Za mňa a celú rodinu skvelá investícia.

Overený zákazník Ionic-CARE Ela

Zakúpený v Ionic-CARE

Je to darcek, neviem zatial posudit. Dizajn je krasny, vykon posudime neskor.

Overený zákazník Ionic-CARE Katka Nagy

Zakúpený v Ionic-CARE

• Takmer ziadny prach, tichy, cisty vzduch a hlavne bez alergenov.

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 6. decembra 2022