Najnovšie recenzie zo sekcie Zvlhčovače a čističky vzduchu

Stadler Form Karl Big

TESLA Smart Air Purifier Pro L TSL-AC-AP3006

TESLA Smart Air Purifier Pro L TSL-AC-AP3006

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 4. decembra 2022

(naposledy upravené 4. decembra 2022)

Zakúpený v MALL.SK

• elegantný dizajn, pomerne plochý, čiže sa dá postaviť hocikam k voľnej stene
  • pomerne tichá prevádzka na najnižšom stupni
  • prehľadné info na displeji
  • vďaka senzoru reaguje rýchlo na zmeny kvality vzduchu v okolí
  • UV lampa, ionizácia, časovač
  • HEPA filter aj karbónový filter
  • V návode sa uvádza, že čas na výmenu filtrov je po 1600 hodinách prevádzky. Škoda, že pred kúpou túto info nenájdete bežne u predajcov. Fakticky môžu filtre vydržať aj viac rokov, ak sa prístroj nepoužíva odporúčaných 8 hodín denne. Na výmenu filtrov vraj prístroj upozorní na displeji.

Podsvietenie nezhaslo ani po dlhšej dobe v izbe bez osvetlenia, hoci podľa návodu sa malo stlmiť, keď rozpozná tmu. Pri spaní by to rušilo. Zatiaľ máme krátko, možno sme ešte neprišli na správne použitie.
Na automatike podľa mňa ruší hlasitosťou, ak ho máte pri hlave pri posteli. Pri pozeraní telky ju však nepostrehnete. Nevieme zatiaľ, či je možné dosiahnuť ešte nižšiu hlasitosť, ale zrejme nie.
Iní používatelia písali v recenziách, že po zapnutí im prístroj detekoval aj 250 jednotiek znečistenia a po chvíli mali vyčistené na 5 jednotiek. Áno, čistí rýchlo, ibaže u nás po zapnutí detekoval hneď modré pásmo znečistenia (čiže ideálne) a po pár minútach hlásil 8 jednotiek. Kupovali sme ho kvôli alergikovi a prípadným vírusom a plesniam, lenže keď máme aj bez neho vzduch v poriadku, zmysel investície je otázny. Mysleli sme si, že máme veľmi prašný byt (podľa povrchov nábytku, podlahy a listov kvetov), ale tých 8 jednotiek krátko po zapnutí nás odrovnalo. Kebyže mám možnosť požičaným prístrojom skúšobne overiť naše podmienky, tak by som žiadnu čističku nebol kupoval. Dúfam, že prístroj nepoužívame nesprávne. Necháme si ho kvôli UV a ionizácii a bude pomáhať pri pachoch z varenia.
Keď bežal hodinu, ukazoval pokles vlhkosti z cca 53% na 48%. Neviem, či by vlhkosť klesala aj naďalej pri neprerušenej prevádzke, ale v panelákovom byte je to nežiadúce.

Ionic-CARE Triton X6 čierna

Ionic-CARE Triton X6 čierna

Overený zákazník Ionic-CARE Marián

Zakúpený v Ionic-CARE

Ionizér som mal v pláne kúpiť už dávnejšie. Už po jednom dni som pri kontrole videl veľké výsledky. Samozrejme v sterilnom prostredí a pri nesprávnom používaní nemôže byť vidno žiadne výsledky. Určite má veľký význam si ho zadovážiť, človek musí ale vedieť čo má od neho očakávať. Pri nezdravom prostredí má významný vplyv na život

Rohnson R-9600

Rohnson R-9600

Overený zákazník Nejlevnější zboží.sk Overený zákazník

Zakúpený v Nejlevnější zboží.sk

• vyrovná sa určite čističke winix
  • tvar plastového krytu úplne nesedi

výborna čistička, a pomerne dobrá cena za filtre, jediné čo by som vytkol je menej kvalitný ohyb na kryte filtra čo ale môže byť len tento jeden kus, čo som zrovna kúpil.... svedči to však o ,,kvalite,, vystúpení kontroly snáď to nebude trend do buducnosti

Garni 210T OneCare

Garni 210T OneCare

Overený zákazník Alza.sk maros

Pridané: 3. decembra 2022

• supercitlivy meraci senzor
  • obnovovacia frekvencia 2sek
  • wifi pripojenie na Tuya network
  • pre mna bolo dolezite ze vie merat teplotu do -10°C
  • nakolko je to umiestnene v neobyvanej budove tak za vyhodu povazujem to ze je mozne napajat zo siete, tj, ze nie je iba na baterky
  • loguje len mieru znecistenia ovzdusia, zisiel by sa mi aj vyvojovy graf teploty miestnosti
Xiaomi Smart Humidifier 2

Ionic-CARE Triton X6 drevo

Overený zákazník Ionic-CARE ICO Trnava

Pridané: 1. decembra 2022

Zakúpený v Ionic-CARE

Momentálne testujeme, máme ho doma pár dní, takže ešte nemôžem povedať že čo a ako

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Design
  • Aplikácia
  • Výsledky po používaní
  • Tichý spánkový režim
  • Ukazovatele zobrazujúce kvalitu vzduchu
  • Intenzívnejší režim je viac hlasitý

Celkový dojem z čističky je veľmi kladný. S partnerom sme obaja alergici. Po vyčistení vzduchu v miestnosti , najmä pred spánkom, sa nám spí výrazne lepšie. Vzduch je výrazne čistejší a lepšie sa nám dýcha. Príznaky alergie sú miernejšie.
Veľmi oceňujeme možnosť ovládania na diaľku a možnosť časovača.
Čistička má celkovo veľmi pekný dizajn a hodí sa do interiéru.

Overený zákazník Testuj.to Václava

• dizajn
  • displej
  • ukazovateľ teploty vzduchu v miestnosti
  • citlivá reakcia na znečistenie
  • čistiaca schopnosť
  • tichá prevádzka

Šikovná vecička do domácnosti :-) Na prvom obrázku je stav v pokoji (modrý displej), na druhom je zametaná podlaha ďaleko od čističky (displej zozelenal) a na treťom obrázku sa metla priblížila nebezpečne blízko čističky (displej sčervenal). Keď v suteréne zakurujeme v kotli, červené číslo je ešte vyššie.

Overený zákazník Ionic-CARE KEEPERsport

je super

Overený zákazník Testuj.to Eva

• 5 filtrov, zabudovaný ionizátor
  • Moderný dizajn
  • Možnosť nastaviť scenáre
  • Možnosť voľby automatizácie
  • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu na diaľku
  • Tichá prevádzka
  • Čerstvý a čistý vzduch bez potreby vetrania
  • Zatiaľ som so všetkým spokojná

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je geniálna. Vďaka päťstupňovej filtrácii čistí vzduch v miestnosti od vírusov, alergénov a pachov. Zabudované režimy poskytujú neskutočný komfort pri používaní. Sušičku možno ovládať na diaľku cez mobilnú aplikáciu, čo sa hodí najmä alergikom, jednoducho ju zapnete tesne pred príchodom domov a o čerstvý a zdravý vzduch je postarané. Možnosť nastavovať scenáre a možnosť voľby automatizácie umožní šetriť energiu, práve keď nikto nie je v miestnosti alebo sa vetrá, sušička sa jednoducho sama vypne. celkovo tichá prevádzka, moderný vzhľad a inteligentné prevedenie robí z tejto sušičky top produkt.

Sencor SHA 8400WH

Sencor SHA 8400WH

Overený zákazník MALL.SK Katarína

• kvalitný
  • veľmi dobre čistí ovzduší
  • dobrá cena

Concept ZV1020 Perfect Air

Concept ZV1020 Perfect Air

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Zakúpený v Pilulka.sk

• Zvýšenie vlhkosti v izbe,sliznice nevysýchajú,lepšie sa dýcha
  • Pod zvlhčovač treba dať väčšiu podložku,aby para,ktorá sa kondenzuje nepoškodila nábytok

Overený zákazník Testuj.to Jakub

• Design
  • Jednoduché ovládanie
  • Výkonnosť
  • Automatické funkcie
  • Nízka hmotnosť = ľahké premiestňovanie
  • Cena nových filtrov

Čističku vzduchu sme mali už v minulosti a nemali sme z nej pozitívny pocit. Preto na mňa manželka pozerala, čo som to zaobstaral. Ale už po pár hodinách začala mať pozitívny pocit, prestala ma nútiť do neustáleho vetrania (mám pracovný PC hneď pri okne a "mrzol" som) a naopak, sama začala prístroj presúvať podľa potreby - cez deň do obývačky, večer do izby deťom, keďže obaja majú respiračné problémy a zrazu sa im lepšie spí. A nám tiež :)

Overený zákazník BONUSKO Ivka

Zakúpený v BONUSKO

• Ešte ho mám krátko ale spokojnosť je. Kupovali sme na odporučenie od známych.

Cena

Overený zákazník Testuj.to Erika

Zakúpený v Testuj.to

• uni vzhľad - čisté línie
  • jednoduché ovládanie
  • zrozumiteľný návod
  • dýchateľný a príjemný vzduch
  • nemám pripomienky

Čistička Tesla Smart Air Purifier Pro XL - už ma príjemne prekvapilo rýchle dodanie a veľmi dobré zabezpečenie čističky vrátane potlačeného obalu, aby bolo jasné, ako je výrobok zabalený. Vyzerá veľmi dobre, jednoduché, elegantné, čisté tvary. Určite vhodná aj ako neutrálny doplnok do každej zariadenej miestnosti. Popis spustenia je zrozumiteľný, pochopiteľný aj pre laika. Pravda, prvé spustenie ma "sklamalo" - okamžite červená farba - kvalita vzduchu veľmi zlá, bolo vyvetrané, skoro sa zdalo, že to takto nemôže byť... po chvíli fialová, zelená, modrá a to už bol oveľa znateľnejší lepší "výrobok" pre pľúca - čistý a príjemný pocit. Niekedy kúrim krbovými kachľami - po priložení sa automaticky zhorší kvalita, stačí pridať na rýchlosti prúdenia vzduchu a za chvíľu je vzduch opäť v pohode, pri spustení ionizátora ste naozaj vonku po daždi. A čerešničkou na torte je možnosť nastaviť jeho chod cez mobil. Za pár dní nemám vyskúšané všetky možnosti, ale je to plus a v tejto dobe už aj "nutnosť".

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Nádherný dizajn
  • ochladenie vzduchu v letných podmienkach vďaka cirkulácii vzduchu
  • Diaľkové ovládanie - Aplikácia
  • Tichý výkon
  • UV-žiarič
  • Veľkosť filtrov
  • Výdrž filtrov
  • Ľahká údržba
  • Možnosť sledovania dlhodobého stavu ovzdušia
  • Zmena nastavení
  • cena/výkon
  • sledovanie aktuálneho stavu ovzdušia
  • Veľkosť, ale tá je kvoli filtru

TESLA SMART AIR PURIFIER PRO XL , je perfektný pomocník pre každú domácnosť, kde sa iba víri prach. Čistička pracuje veľmi variabilne, manuál je veľmi jednoduchý a to aj aplikácia , ktorá umožňuje diaľkové ovládanie. Takže domov prídete vždy do čerstvého vzduchu. Po mesiaci používania a to aj na najvyšší výkon je stav vnútorných filtrov a to aj za sťažených podmienok vplyvom víriacich psích chlpov na viac ako 95%. Za seba môžem len odporučiť.

Rowenta Pure Air Genius PU3080F0

Rowenta Pure Air Genius PU3080F0

Overený zákazník Alza.sk Stano.

Zakúpený v Alza.sk

• Za dobru cenu vycisti vzduch.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Overený zákazník Alza.sk Peter H.

Zakúpený v Alza.sk

• reaguje citlivo na znečistenie vzduchu, stačí trocha dymu a hneď sa to ukáže na displeji
  • rýchlo vyčistí znečistený vzduch od PM 2,5
  • pekný dizajn produktu
  • pri prenášaní tejto pomerne objemnej čističky (hoci nie je nejako ťažká) mi tu chýbajú kolieska, alebo nejaké úchyty, za ktoré sa dá bezpečne uchopiť. Telo čističky je hladké a ľahko sa z rúk vyšmykne
  • Bez aplikácie (ktorá tradične chce od vás aj "číslo topánok") tam nedokážete nastaviť niektoré kľúčové parametre, ako napríklad negatívne častice. Pre starších ľudí, alebo tých, čo nie sú zbehlí v práci s PC, resp. internetom je táto čistička nevhodná, nakoľko nedokážu využiť všetky možnosti, ktoré poskytuje.
  • nemá diaľkové ovládanie
  • chýba návod v Slovenskom jazyku
  • drahý náhradný filter (60-70€), čo predražuje prevádzku

Výkonná, avšak drahá čistička, bez diaľkového ovládania, bez Slovenského návodu, nešikovná na prenášanie, k plnohodnotnej prevádzke nutné si do mobilu nainštalovať aplikáciu.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25